Sada je: čet pro 13, 2018 16:32.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 3 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Luciferove horde pred vratima Hrvatske
PostPostano: pon kol 31, 2015 19:36 

Pripadnik ISIL-a u Siriji naoružan do zuba i isti na putu prema Europi dali je dobrodošao!? Po meni nije. Pripadnici cijele jedne postrojbe zla pod naoružanjem i vjerovatno na drugoj slici veliki broj istih terorista na putu prema kršćanskim zemljama.

Namjere istih nisu poštene i mislim da nisu dobrodošli. Koliko su ugroženi i koliko nemaju svoj put prema Europi plaćaju kojekakvim ratnim profiterima po par tisuća dolara po glavi, a ako su ugroženi i nemaju od kuda im novac da plate svoj proboj prema Europi!?

Koliko ima žena i djece u koloni koja je krenula!?

Ja ih osobno u toj koloni ne vidim. Svo to zlo potiče iz Arapskih emirata i njihovih Emira koji svakom od njih koji se odluči krenuti prema kršćanskim zemljama plaćaju po 5000 dolara, a za taj novac koji im daju kupuju svoje podanike koji će UVJEREN SAM vršiti teror po svim zemljama koje ih prihvate a to našoj Hrvatskoj ne treba.

Europska unija isto tako radi na tome da se veliki broj istih nepoželjnih naseli po Europi, plaćaju siromašne zemlje da iste prihvate. Ali na žalost taj novac u većini slučajeva nije iskorišten za prihvat istih i povratak natrag od kuda su krenuli, nego u većini slučajeva završava u privatnim džepovima mnogih političara.

Nedavno smo prošli pakao rata ali ako nam se ovi dosele Domovinski rat bi mogao biti dječija igra spram onoga što nam misle nepoželjni gosti s istoka.

Ostojić, Milanović i Pusić nam to priželjkuju otvaraju prihvatilišta za iste po napuštenim vojarnama i drugim objektima koji su godinama zapušteni. Iste objekte nisu htjeli obnoviti i urediti za ugrožene Hrvate ali za potencionalne neprijatelje i teroriste otvaraju i uređuju a nadam se da ni oni neće dugo.

Barikade na gran.prijelazima trebamo napraviti. Kako sam vidio na slikama ima uhranjenijih i tjelesno težih od mene. Dakle nisu izbjeglice vec SPAVACI-INFILTRANTI koji ce kad tad pokazat svoje nakazno lice…

Volio bih da se varam,i da mi liječnik izda rcp.za normabel…no peh je u tome što ćemo svi imati posljedice zbog vjer.fanatika koji hrle ovamo učiti nas kako je njihov Bog jači i veći…

To je smišljeni i organizirani napad na Europu i Europske zemlje…tko to ne vidi,slijep je kod očiju! Nemaju dokumente? NIŠTA!? Pa mislim da je sve jasno… Žene tamo ostale,a oni nabildani uhranjeni, sa mačetama, noževima i drugim hladnim oružjem!?

Ako već putuju u civiliziranu Europu, prepunu ljudskih prava-zašto nose mačete i noževe!? Navika? Odgoj? Kultura?…Mislim da je to sve skupa i još po nekakvi faktori koje ne poznamo dovoljno.

Na koncu neka ih naši veliki fajteri i fajterice ZA LJUDSKA PRAVA prime kod sebe na stan u podstanarstvo, poput Mirele Holy, V.Teršelić,Pusić bila bi to ogromna promiđžba i reklama za LBGT,BABE,DOCUMENTA, i druge udruge a samim tim bi zadali poput Jedi-ja završni udarac mačem da su sve što se čulo za došljake iz Afrike glasine i laž!

Ili su se možda udruge uplašili da bi mogli po dolasku kalifata u Hrvatsku, ostati bez temeljnih (prava!?) udova-ruku,glave,nogu!?

Ne daj Bože prve žrtve kod nas od strane ISIL-a ali ako se već to zlo dogodi onda neka te žrtve bude navedeni trojac Ostojić, Milanović, Pusić, koji se svesrdno zalažu za njihovo zbrinjavanje u Hrvatskoj, pored ogromnog broja socijalnih slučajeva, nezaposlenih i stambeno nezbrinutih Hrvata i Hrvatica!

S.P.O

Nikad prodan Domovini odan

Stric Ivan!

Prijavi post
Vrh
 Profil Pošalji e-mail  
Citiraj (i odgovori)  
 Naslov: Re: Luciferove horde pred vratima Hrvatske
PostPostano: pet ruj 11, 2015 16:26 

Poštovani Stric Ivan potpuno se slažem s Vašim opisom. Kršćanske zemlje će imati mnogo nezgoda i problems sa ovim nazovi izbjeglicama.
Nisam ja protiv bilo kakove pomoći potrebnima i ugroženima, posebice civilima, djeci, ženama, starcima i bolestnima. Ali u ovom slučaju se radio o vrlo nepoštenoj smicalici koja je očito uperena protiv kršćanstva. Ovoim zlotvorima i teroristima iz arapskih zemalja uveliko pomaže takozvana zapadna demokracija u ime koje se takozvanim izbjeglicama pomaže, a uskoro će se dokazati da su to bili VUKOVI U OVČIJOJ MIŠINI.

Prijavi post
Vrh
 Profil Pošalji e-mail  
Citiraj (i odgovori)  
 Naslov: Re: Luciferove horde pred vratima Hrvatske
PostPostano: sri ruj 30, 2015 11:52 

---------
Odličan opis....Vukovi u ovčijoj mišini!

Prijavi post
Vrh
 Profil Pošalji e-mail  
Citiraj (i odgovori)  
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 3 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.

Možeš započinjati nove teme.
Možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  

Izradi moj besplatni forum! · php-BB© · Internationalization Project · Prijavi zloporabu · Uvjeti Korištenja/Zaštita Privatnosti
© Forums-Free.com 2009