Stina hrvatskih pradidova - SHP

Hrvatska nacionalna uzdanica - HNU
Sada je: čet sij 18, 2018 23:31.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 1 post ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Partijski mađioničari
PostPostano: pet svi 01, 2015 15:51 

---------
Život je jedna velika škola,koja počinje onaj dan kad nas mater primi u ruke.To vrijeme jeste vrijeme kada smo kao malo dijete najsretniji!Bezbrižni.Usrećujemo svoje roditelje,rodbinu,prijatelje,braću i sestre!A tada počinje djetinjstvo,igra sa prijateljima,druženje sa loptom.Nakon toga dođe polazak u osnovnu školu i nadalje srednja škola i fakultet.

Srednja škola,u koju sam odputovao nekih stotinjak kilometara,dalje od mog rodnog grada Vinkovaca,bio je veliki korak u mom životu.Predmeti klasične gimnazije,latinski plus stručni predmeti vezani za izobrazbu za zdravstvenog radnika.No ono što sam odkrio u školi jeste bila knjižnica,sa oko 10.000 naslova.Bilo je to fantastično mjesto,sa knjigama u kojima ću se skrivati,družiti sa piscima,njihovim shvaćanjem napisanog,koje će me učiti.Jedan dan sam ušao tamo,po neku lektiru,pa sam počeo lutati po policama,čitajući naslove knjiga i pisce koji su ih pisali…Bukowsky,Henry Miller,Herman Hesse,Dostojevski,Tolstoy.Bila je tu lijepa kolekcija knjiga,koje sam uredno počeo posuđivati i čitati.Nikako nisam mogao pogriješiti u odabiru.Imao sam svoj sistem.Čitao bih predgovor i pogovor knjige.Tu su se krile slične knjige,djela,i imena pisaca.Od jednog do drugog,kao igra pokvarenih telefona.No ono što sam primjetio jeste da osim Krleže od Hrvatskih pisaca,nije bilo niti jednog značajnijeg Hrvatsko pisca.Bilo mi je u vremenu trajanja bljeska munje jasno i zašto je tako bilo.Ponekad i šutnja pročita svoj referat,no samo ako imaš otvoreno srce,možeš razumjeti njen govor.Tad progovore sve one stvari koje su skrivane,zamijenjene lažima,i počinju te navoditi na ispravne zaključke.Bilo je to mračno vrijeme Jugoslavije,i totalitarni režim,koji je gutao sve one koji su bili protiv njega.Razmišljao sam još neko vrijeme o tome,i donio odluku.Dok sam još mlad,formirat ću se u osobu,i biti ono što želim a podkrijepit ću to i sa svojim životom.Nisam nikada bio agresivan,sukobe sam riješavao razgovorom.Tek ako sam naletio na psihički nestabilnu osobu,tada sukob nisam mogao izbjeći,i potekla bi krv!

Družeči se sa knjigama i piscima koji su ih pisali,počeo sam propitivati i dobijati odgovore na sva postavljena pitanja.To nisu bili da se razumijemo Hrvatski pisci,ponavljam,to su bili isključivo,strani pisci.Tako da sam odmah na početku skužio koji pisci su u knjižnici namjerno,koja djela su na polici a koja su izostavljena,a koja se kasnije pridodaju.Orwellova nije uopće bila izmišljotina.Nisam se zamarao sa sitnicama već sam udarao odmah u centar,u “glavu”!Zanimalo me je,kako po kojem sistemu se može nekome promijeniti mišljenje,odnosno kako ga privoliti na suradnju,makar ona nesvjesna bila.Dakle samim tim ako čovjek nije svjestan svojih aktivnosti,mogu biti i prilično zanimljive i očitovati se u našoj podsvijesti.Došli smo do hipnoze,a jedina osoba koju sam htio hipnotizirati jesam bio ja OSOBNO!I to knjigama i djelima,naizmjenično,tekstom,promišljanjem i izčitavanjem šutnje,koja je u to doba bila skrivena istina! Praksa mi je pokazala značajne uspjehe na tom polju.Poveo sam jednu vrstu akcije sa ciljem preformirati,određena usvojena stajališta,iz negativnog konteksta u pozitivno!Rezultat je danas vidljiv u smislu:U svakom čovjeku makar on bio najveća bitanga i kriminalac,mogu vidjeti zraku dobrote!Knjige to potvrđuju koje sam čitao.Potvrđuju i pisci no nerado govore o tome.Sve što se na jednom kraju prikriva,na drugome proviri.Neki pisci su mi zanimljivi,dok su neki drugi apsolutno nezanimljivi!Zašto?Zar nije ona stara latinska istinita:Upoznaj svoga neprijatelja,još važeća?Jeste.I znam koji im je cilj i za koga rade.Ne moram im djela i čIanke čitati.Znam tko ih plaća,i kakav mentalni sklop imaju!Taj mentalni sklop je sklop,koji ih svrstava u partijske mađioničare,u one koji silom i trikovima žele mijenjati sustav,agresivnim pisanjem,napadima,istupima,i izjavama koji mogu samo naizgled impresionirati čitatelja!Ponavljam.Radi se o redu štiva,promišljanja,rada na sebi,i uspoređivanja potreba Hrvatskog naroda,i onoga što možeš u jednom trenutku ponuditi na oltar Domovine!Danas je to i malom djetetu jasno!Ali djetetu koje želi učiti.Koje želi znati,što kako,kamo,i sa kim u određenom trenutku!Ono što se svud činilo i radilo jeste bilo prikazivanje trikova! Bruno Bušić je to najbolje znao.On je prorok koje je pogodio završetak cirkuske predstave.On je jedini osjetio i nagovjestio krvavi završetak jedne patvorine kao što je bila Jugoslavija!Ponekad čovjek koji sa strane promatra partiju šaha bolje vidi,nego svi drugi koji doma sjede i gledaju prijenos preko televizora!Dakle treba biti u žiži zbivanja.Pisati,pratiti rekacije i bilježiti svaku promjenu.Sve je to danas dostupno,samo se treba usuditi.Raditi na sebi,pripremati se i obučavati za čovjeka koji će u jednom trenutku svojim znanjem i shvaćanjem situacije rasvijetliti određene,mađioničarske trikove koje nam sustavno nude putem medija.Ništa lakše i zanimljivije od ovog zadatka u mirnodobsko vrijeme ne mogu si zadati!Evo primjer!

Gnjusna fotografija Severine,sa Isusom,koja dokazuje dokle su spremni partijski mađioničari ići sa provokacijama!Naravno da Seve nije mislila uopće na molitvu za oprost grijeha,već na nešto sasvim drugo,nešto što samo ona može imati u svojoj bolesnoj mašti!Ona je primjer dokazane sotonistkinje,pored Bare Gorana,koji se javno deklarirao i očitovao,u spotuTeške Boje. Jadnici,koji udaraju toliko nisko,jer kad u jednom trenutku sami ostanu,doći će im na naplatu sve ono što su činili!

Došla je i godina,kada sam napustio posao i vratio se u Vinkovce.S vrata kada sam ušao u dobro znanu trpezariju,svud oko mene poznata lica…moj brat,mama,tata,baka i dida.Sjeo sam za stol,pomolili smo se,i kada je otac počeo sipati juhu u tanjur,rekao sam:Za godinu dana,najkasnije dvije godine,počinje rat u Hrvatskoj!-.Mami samo što nije ispala zdjela sa salatom…Ma odkud ti to sine?-.upita me mama.E pa živi bili pa vidjeli!-.odgovorio sam.Naravno da sam sve ono što sam skužio i saznao pričao svojim prijateljima i upozoravao ih na nadolazeću agresiju.Niti tv mediji nisu prenosili to 89 godine.Jasno mi je da me svak nakon te izjave sumnjičavo pogledavao,potpuno sam siguran da su pomislili kako sam prolupao.To je bila šok terapija.Reći istinu pa kako bude.No kada sam to rekao negdje u birtiji,pred nepoznatim ušima, nešto bi se uvijek dogodilo!Jer u birtiji,uvijek postoji dežurno uho,koje je uvijek slušalo, sve što je rečeno!Uho koje nema lice ni naličje a pozorno sluša,pijano ili trijezno.U razgovoru ili van njega.Sjedi ili stoji.Čita novine ili naizgled pijan mrmlja.Uvijek je u svakoj birtiji taj par ušiju.Ponekad ih bude i više.Prepoznaju se oni među sobom.Po pogledu,ponašanju,po obrascima po kojima komuniciraju.Zvuči ludo?!Pa i ne baš.Nakon tog ručka,i par mjeseci iza,počele su balvan revolucije.Prva ubojstva.

Teško će mi biti raspodjeliti sve ovo što znam o takvim događanjima,tim je Križ života još veći i teži i okrutniji!Više žulja,postaje nesnošljiv,padaš,ustaješ,nosiš Križ dalje!Koliko će to još trajati,pojma nemam,no u jedno sam siguran-kad me bude kresnilo,bacit ću i dlaku,ili kako kažu kod nas u Slavoniji,neću pobjeći grobaru sa lopate! Osječam da je vanjština jedno a unutra je sve trulo,istrošeno,maksimalno sagoreno,jer sam živio život punim plućima,nisam se štedio nigdje.Pa tako i sada i ovaj puta!I naravno moje očitovanje.Vjerujem u Isusa Krista,kao jedinog Boga i u našu katoličku vjeru,no ako ću ja biti u istom razredu sa narkomanima,alkoholičarima,masonima,ubojicama,silovateljima,i preljubnicima,onda bih si ipak ja sam birao društvo!Jer mi sjećanje nije od jučer,već je malo dulje,zapečaćena je kuverta,u rukama onoga koji treba znati sve što mislim o tome!Radije sam samcat,već u krivom društvu.Radije čekati svoju vučicu i lutati godinama po planinama,već pristati na pritvor,zarobljeništvo za nečiji glupi ćeif!

Nema discipliranije osobe od mene…ne podnosim greške,zbog nepromišljenosti!I ne oprostim takve propuste nikada!!Na napade na sebe odgovaram propitujući,hoće li ta se verbalna agresija nastaviti,ili se moram braniti?Ne napadam nikada prvi!Ti mađioničari su danas dobili posve drugačije zadatke.Ima ih posvuda.Neki od nji znaju biti sudionici trikova,pa nestaju iz naših života da bi se potom vratili na drugi ulaz,kao nova vijest,(BUM!) informacija,koju do tada o njima nismo znali.A sve je režirano i izvedeno u jednoj prostoriji,sa više vrata.Mala vrata,kada se ulaze na partijsku scenu a velika kada se izlazi van!Takve vijesti se daju na sva zvona!Svi moraju znati osobu koja je odabrana za trik mađioničara!Svi moraju znati koliki utjecaj i moć imaju mediji u stvaranju negativne promiđžbe po Hrvatski narod!Ne govori se na N1 više o Hrvatskoj,već se prikazuje karta neke davno umrle patvorine,zločinačkog sustava kojeg amnestiraju i vraćaju u život,pod svaku cijenu!Na što vas ova karta podsjeća?

Ekipa za reanimaciju i pružanje Prve Pomoći,uz pomoć elektrošokova,pokušavaju vratiti ovu demonsku državu.Sve se poduzima u tu svrhu:Četnički derneci u Srbu,srbska kola u Komrovcu,kape partizanske i krvave petokrake na njima!

Ovo su sve informacije koje nas trebaju pripremiti za borbu,za Hrvatski narod.Jer narod naš nikada nikome nije bio bitan,do nama Domoljubima.Novu Državu (nekakav Region)nam već prezentiraju putem medija,kao što se vidi iz priloga.Nigdje nema Hrvatske,ni Herceg-Bosne!A kad ih pitamo,gdje je tu naša Domovina?Njihov je odgovor:Pa tu je zar ne vidiš!?To je vrhunac mađioničarskog trika!I još će pokazati negdje na karti sjećanja mađioničara,gdje bi trebala ona biti!Ja je ovdje ne vidim.Nikada više u nju.Nikada više se vratiti u tu nehumanu patvorinu partijskih mađioničara!Moje sjećanje je jako dobro,i pamtim događaje,kako prošlost tako i sadašnjost,i znam da je moja Domovina napadnuta iz svih oružja,kako medijskih,tako iz oružja kriminalnog miljea.A vjerujte mi da na neki način mogu izčitati u budućnost!Baš kao što je to Bruno Bušić učinio!Režirali su taj potez,iz aviona će vam biti jasno-tko su i što su!A do tada su nevidljivi!I sebi i drugima! Rezime!Cijelo vrijeme od 45 na ovamo srbi i JNA,na čelu sa Titom i nakon njega sa vodstvom tadašnje Jugoslavije se pripremalo,na agresiju i završni obračun sa Hrvatima i nekom budućom Hrvatskom državom-.”Prije će Sava poteći uzvodno,nego će Hrvati imati svoju Državu!”…bile su riječi tiranina,koji je bio nužno slušan preko školskog razglasa u osnovnoj školi.To je bio taj idiot,koji je sakrivao istinu,i na laži i od laži živio.Masovni ubojica koji je kriv za milijune ubijenih i protjeranih Hrvata.Pedofil,manijak,zvijer u ljudskom obliku,sadistički diktator! Hrvatska je moja Domovina u kojoj se osjećam najbolje.Tu mi je sve.I prve ljubavi,djevojke,prijatelji,i prekrasno Hrvatsko nebo,koje je imalo taj neki šarm kojeg sam prepoznavao a vjerujem i drugi koji su bili van Hrvatske, kada su se vraćali svom rodnom selu ili gradu.I turisti o tome pričaju…lijepo nebo,lijepe žene…dobra hrana,prekrasna priroda.

Počelo je vrijeme opasnog življenja!Ovo današnje vrijeme,rekli biste,nije niti slično onome iz Domovinskog rata!Moram vas na žalost razočarati!I to je jedan od trikova partijskih mađioničara!

Ne nasjedajte na njih!Otvorite oči,otvorite srca,ujedinimo se!Zajedno možemo planine pomicati!

Psalam 23-4 ….Pa da mi je i dolinom smrti proći,zla se ja ne bojim, jer si Ti sa mnom.

Za Dom Spremni!

Stric Ivan!

više na:https://hrvatskoobrambenostivo.wordpress.com/

Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.

Prijavi post
Vrh
 Profil Pošalji e-mail  
Citiraj (i odgovori)  
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1 post ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.

Možeš započinjati nove teme.
Možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  

Izradi moj besplatni forum! · php-BB© · Internationalization Project · Prijavi zloporabu · Uvjeti Korištenja/Zaštita Privatnosti
© Forums-Free.com 2009